1. Ana Sayfa
  2. Branşlar

BEBEK BALESİ

Bebek balesinde çocuklarımız ilk dans adımlarını atmaya başlarken basit egzersizler ile vücut koordinasyonları ve kas gelişimleri desteklenmektedir. Müzik eşliğinde bir hikayenin içindeki kahramanlar olarak oynanan oyunlar ile eğlenceli vakit geçirirlerken aynı zamanda temel bale eğitimi için hazırlık yaparlar. Bu sayede aynı derste bulunan arkadaşlarıyla birlikte takım çalışması yaparak sosyal anlamda da gelişim gösterirler.

TEMEL BALE

Temel bale öğrencilerimiz bale derslerinde profesyonel eğitmenlerimizden yavaş ve dikkatli bir şekilde kendilerine temel teşkil edecek bale adımlarını öğrenmeye başlarlar. Öğrencilerimiz kendilerini bir sonraki adıma hazırlayacak olan temel bale eğitimimizde kendilerine güvenen, hem birey olarak hem de arkadaşlarıyla birlikte kendisine verilen adımları uygun müzikler eşliğinde gerektiği şekilde tekrar etmeyi öğrenir. Böylece görsel hafızaları, sözel yönergeler ile desteklenerek doğru bir şekilde gelişir.

ÇOCUK BALESİ

Çocuk balesinde çocuklarımız kendilerine verilen hareketleri müzik eşliğinde tekrar ederek bale egzersizlerini doğru olarak yapmaya başlarlar. Tekrar eden bale egzersizleri sayesinde eğitilmeye başlanmış olan kaslar vücutlarını uygun ve sağlıklı bir şekilde dik tutmalarını, doğru yürümelerini ve uzun sağlıklı kaslara sahip olmalarını sağlar.